Ośrodek wypoczynkowy VIVA w Jantarze

Jeden z flagowych ośrodków firmy Radsas Fun, z którym współpracujemy od wielu lat. Organizujemy w nim zarówno obozy, jak i wycieczki szkolne. Zadowolenie nauczycieli, rodziców, a przede wszystkim dzieci i młodzieży z infrastruktury ośrodka, jego położenia i bardzo wysokiego standardu powoduje, że co roku jest on wypełniony uczestnikami z całej Polski, a także z zagranicy.

Ośrodek położony jest na skraju parku krajobrazowego Mierzei Wiślanej. To idealne miejsce na letni wypoczynek. Piaszczyste, przepiękne plaże Jantaru, nadmorski las i ponad 3ha powierzchni ośrodka gwarantują fantastyczne wakacje.

Na terenie ośrodka zdecydowanie nie brakuje atrakcji. Po plażowaniu nad Morzem Bałtyckim, można jeszcze wykąpać się i poleżeć nad basenem (aż 4 do wyboru). Gry zespołowe odbywają się na dedykowanych boiskach (siatkówka, koszykówka, piłka nożna, beach soccer, siatkówka plażowa, kometka, piłka ręczna), a także na nowej (oddanie 2018 rok) hali sportowej. Do tego: tory strzelnicze, tor przeszkód "komandos", park linowy, pole do minigolfa i plac zabaw, powodują że nie ma czasu na nudę. Sale i wiaty (w sumie 10) dają szerokie pole do organizowania zajęć tematycznych, tanecznych, stref wieczornych, projekcji filmowych, dyskotek, a także gier i zabaw, gdy na zewnątrz panują niekorzystne warunki pogodowe.

Cały ośrodek jest ogrodzony zapewniając obozowiczom bezpieczeństwo. Do piaszczystej plaży Jantaru jest tylko kilkaset metrów. Po drodze można zrobić drobne zakupy, a także kupić: lody, zapiekanki, frytki czy pamiątki z nad morza.

Zakwaterowanie uczestników: pokoje 4-, 5-osobowe (o wysoki standardzie z łazienkami) w pawilonie hotelowym, pokoje 2-, 3-, 4-osobowe w domkach murowanych z pełnym węzłem sanitarnym.