"Limba" - Poronin

Flagowa baza firmy Radsas Fun w polskich górach. Organizujemy tu zajęcia i wypoczynek zarówno latem, jak i zimą. Piękne widoki, przyjazna atmosfera, suto zastawiony stół szwedzki przepysznymi daniami, górski klimat i wiele atrakcji, to tylko część powodów,dla jakich nasi klienci bardzo chętnie powracają w to miejsce.

Ośrodek Limba położony jest w urokliwej podhalańskiej miejscowości Poronin. Jest to popularna i bardzo lubiana przez turystów baza wypadowa w Tatry i do pobliskiego Zakopanego. Poronin atrakcyjny jest nie tylko z uwagi na urokliwe położenie, ale także liczne wyciągi i wciąż kultywowane tradycje podhalańskie.

Ośrodek posiada: centrum SPA (kryty basen, jacuzzi, sauny suche i parowe), klubokawiarnię (bilardy, tenis stołowy, gry zręcznościowe), komputery do dyspozycji klientów, 2 boiska do piłki nożnej, boisko do siatkówki, kosze do koszykówki, zewnętrzną siłownię, plac zabaw, szałas biesiadny, 15 sal zajęciowych.

Zakwaterowanie uczestników: pokoje 3-, 4-, 5- i 6-osobowe o wysokim standardzie w murowanych i ogrzewanych pawilonach z łazienkami i pełnym węzłem sanitarnym

[/su_tab]
[/su_tab]