Ośrodek kolonijny "Beaver" - Wiele

Jedna z flagowych baz firmy Radsas Fun, z którą współpracujemy najdłużej ze wszystkich ośrodków. Organizujemy w niej: obozy, wycieczki szkolne, eventy, imprezy firmowe. Zadowolenie nauczycieli, rodziców, a przede wszystkim dzieci i młodzieży ze spędzonego tutaj czasu, powoduje że przyjeżdżają do Wiela po raz kolejny, a są i tacy, którzy jeżdżą regularnie od lat. Ilość atrakcji, jego położenia nad jeziorem w otoczeniu lasu tworzy niesamowity klimat.

Ośrodek Beaver znajduje się w malowniczo położonej miejscowości Wiele-Rogalewo na Kaszubach, nad jeziorem Wielewskim, które posiada I klasę czystości! Do ośrodka przylega ponad 800m linii brzegowej jeziora, strzeżona plaża i przystań. To idealne miejsce na letni odpoczynek z dala od zgiełku i hałasu. Cały ośrodek zajmuje powierzchnię ponad 9ha. Jest ogrodzony i strzeżony przez całą dobę. Położenie i niepowtarzalne walory przyrodnicze oraz klimatyczne z pewnością przyczynią się do pełnowartościowego odpoczynku i przeżycia wspaniałej przygody.

Ośrodek posiada: stajnię i padok dla koni, boisko trawiaste, sztuczne boisko,boisko do beach soccera, 4 boiska do siatkówki, plac do koszykówki, ścianki wspinaczkowe, park linowy z tyrolkami, specjalnie wydzielone miejsce na tor quadowy, poligon do paintballa, tor przeszkód "komandos", plażę z pomostem, wypożyczalnię sprzętu pływającego, plac zabaw, siłownię na powietrzu, pola do minigolf. Jest także bar-sklepik, wiaty i sale do organizacji zajęć w przypadku gorszych warunków pogodowych lub fakultetów tematycznych. Otaczający las daje możliwości do organizacji wielu rodzajów zajęć, gier i zabaw.

Zakwaterowanie uczestników: pokoje 3-, 4-, 5- i 6-osobowe  w murowanych i ogrzewanych pawilonach z łazienkami i pełnym węzłem sanitarnym; pokoje 2-, 3-osobowe w murowanych domkach z łazienkami i pełnym węzłem sanitarnym.

   
     
     
   

[/su_tab]