Ośrodek "Sawa" - Junoszyno - Mierzeja Wiślana

Ośrodek Sawa znajduje się w małej nadmorskiej miejscowości Junoszyno na Mierzei Wiślanej, w bliskiej odległości od Stegny. Ogromna przestrzeń i mnóstwo powierzchni zielonej w ośrodku i otaczającym lesie sprawia, że to miejsce jest idealne na letni odpoczynek i zabawę z dala od zgiełku i hałasu. Ośrodek jest ogrodzony i strzeżony przez całą dobę. Położenie i niepowtarzalne walory przyrodnicze oraz klimatyczne z pewnością przyczynią się do pełnowartościowego odpoczynku i przeżycia wspaniałej przygody.

Ośrodek posiada: basen z palmami i zjeżdżalniami, boisko trawiaste, boisko do koszykówki, boiska do siatkówki, plac zabaw, stoły tenisowe, salę sportową, taneczną, sale zajęciowe, dyskotekowe, miejsca na ogniska. Jest także sklepik, wiaty oraz dużo powierzchni zielonej do organizacji zajęć fakultatywnych i tematycznych. Pobliska morska plaża i las dają możliwości do organizacji wielu rodzajów gier, zabaw, a także relaksu i wypoczynku.

Zakwaterowanie uczestników: pokoje 2-, 3-, i 4-osobowe typu studio w murowanych i ogrzewanych pawilonach z łazienkami i pełnym węzłem sanitarnym; 6-, 7-osobowe domki z łazienkami i pełnym węzłem sanitarnym.