Dawno, dawno temu...

... wielki pasjonat sportu, trener i nauczyciel – Radosław Sąsiadek, organizował obozy dla prowadzonych przez niego drużyn piłkarskich. Za namową swoich koleżanek z pracy zdecydował się na zorganizowanie swojego pierwszego obozu rekreacyjno-sportowego dla chłopców i dziewczynek. Pomysł okazał się wielkim sukcesem. Uczestnikom bardzo spodobał się bogaty program przekładający się na wspaniałą i co ważne bezpieczną zabawę. Rodzice natomiast, mogli być zupełnie spokojni o swoje pociechy, gdyż od samego początku firma postawiła na wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

Po pierwszym obozie pozostało wiele miłych wspomnień…… Jak się jednak okazuje, nie tylko wspomnień. Pojawiło się wielkie zainteresowanie ze strony dzieci i ich rodziców, a także chęć dalszego działania ze strony kadry! Firma Radsas Sport poszła w kierunku organizacji obozów tematycznych, widząc jak różne oczekiwania mają ówczesne dzieci i dorastająca młodzież. Wachlarz obozów powiększał się z roku na rok o kolejne tematy.

Narastające zainteresowanie obozami spowodowały pojawienie się oferty obozów zimowych, a także półkolonii zarówno letnich jak i zimowych. I tak w ciągu 7 lat z 1 obozu w roku 2008, firma przygotowała dla swoich klientów ofertę składającą się z 65 obozów tematycznych w roku 2015.

Nasze imprezy cieszą się dużym zadowoleniem dzieci i młodzieży z całej Polski i nie tylko - wśród naszych obozowiczów byli obywatele USA, Belgii, Holandii czy Norwegii.

W roku 2015 Radsas Sport po raz pierwszy przygotował propozycję dla szkół na tzw. zielone szkoły. Projekt odniósł wielki sukces, gdyż już w pierwszym sezonie firma obsłużyła ponad 1000 uczniów ze szkół różnego szczebla oraz różnych województw.

Główne założenia firmy

„Dziecko uśmiechnięte, to dziecko szczęśliwe”, to zdanie inspiruje nas od samego początku i towarzyszy nam podczas każdej imprezy. Oferta przygotowana jest w taki sposób, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, uczestniczyły w ciekawych zajęciach, atrakcjach i konkursach. Jako wyspecjalizowana kadra dokładamy wszelkich starań, żeby imprezy były dla Państwa dzieci niezapomnianym czasem. Zarówno ze względu na chwile, które z pewnością zostaną zapamiętane i miło wspominane, jak i możliwość zdobycia medali, pucharów i wielu atrakcyjnych nagród.

W trakcie wypoczynku tak staramy się organizować czas naszym uczestnikom, żeby mogli rozwijać swoje indywidualne oraz społeczne umiejętności. Zależy nam, by nasi podopieczni rozwijali swoją kreatywność, a także uczyli się doceniać pracę zespołową. Jesteśmy świadomi, że dzieci w różnym wieku, mają różne potrzeby, dlatego zawsze dopasowujemy nasz program do możliwości i wymagań uczestników naszych imprez.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo.

„Bezpieczne dziecko, to spokojny i zadowolony rodzic”. Dlatego też spełniamy wszystkie niezbędne wymogi kuratorium oświaty, departamentu turystyki UMWP oraz sanepidu. W skład naszej kadry wchodzą doświadczeni wychowawcy i kierownicy, pedagodzy, trenerzy oraz instruktorzy - każda z tych osób to prawdziwy "specjalista". W naszej kadrze nie ma miejsca dla przypadkowych osób. Każdy uczestnik organizowanego przez nas wypoczynku jest objęty ubezpieczeniem NNW.

Jak widać, pasja jednej osoby może zaowocować czymś niezwykłym.