Dawno, dawno temu...

... wielki pasjonat sportu, trener i nauczyciel – Radosław Sąsiadek, organizował obozy dla prowadzonych przez niego drużyn piłkarskich. Za namową swoich koleżanek z pracy zdecydował się na zorganizowanie swojego pierwszego obozu rekreacyjno-sportowego dla chłopców i dziewczynek. Pomysł okazał się wielkim sukcesem. Uczestnikom bardzo spodobał się bogaty program przekładający się na wspaniałą i co ważne bezpieczną zabawę. Rodzice natomiast, mogli być zupełnie spokojni o swoje pociechy, gdyż od samego początku firma postawiła na wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

Po pierwszym obozie pozostało wiele miłych wspomnień…… Jak się jednak okazuje, nie tylko wspomnień. Pojawiło się wielkie zainteresowanie ze strony dzieci i ich rodziców, a także chęć dalszego działania ze strony kadry! Firma Radsas Sport poszła w kierunku organizacji obozów tematycznych, widząc jak różne oczekiwania mają ówczesne dzieci i dorastająca młodzież. Wachlarz obozów powiększał się z roku na rok o kolejne tematy.

Narastające zainteresowanie obozami spowodowały pojawienie się oferty obozów zimowych, a także półkolonii zarówno letnich jak i zimowych. I tak w ciągu 7 lat z 1 obozu w roku 2008, firma przygotowała dla swoich klientów ofertę składającą się z 65 obozów tematycznych w roku 2015.

Nasze imprezy cieszą się dużym zadowoleniem dzieci i młodzieży z całej Polski i nie tylko - wśród naszych obozowiczów byli obywatele USA, Belgii, Holandii czy Norwegii.

W roku 2015 Radsas Sport po raz pierwszy przygotował propozycję dla szkół na tzw. zielone szkoły. Projekt odniósł wielki sukces, gdyż już w pierwszym sezonie firma obsłużyła ponad 1000 uczniów ze szkół różnego szczebla oraz różnych województw.

Główne założenia firmy

Radsas Fun to firma, która powstała z myślą o rozwój osobisty poprzez aktywny wypoczynek. Tworzymy przestrzeń i atmosferę, gdzie każdy, niezależnie od wieku może doświadczać nowych wrażeń, edukować się i nabywać interpersonalnych umiejętności poprzez ciekawe formy aktywności. Inwestycja w rozwój osobisty jest najlepszą inwestycją! Uważamy, że nabyte doświadczenie, wiedza i unikalne umiejętności, to od zawsze najlepszy kapitał jaki może posiadać człowiek. Naszą misją jest pomóc odkrywać te talenty. Organizując np. obozy, eventy czy wyjazdy firmowe mocno stawiamy na to, by nasza kadra też była ukierunkowana na rozwój, miała wiedzę na temat tego co robi oraz była kreatywna. Dokładamy wszelkich starań, żeby imprezy były niezapomnianym czasem. Zarówno ze względu na chwile, które z pewnością zostaną zapamiętane i miło wspominane, jak i możliwość zdobycia nowych umiejętności. Zawsze organizujemy czas tak, aby nasi uczestnicy mogli rozwijać się pod każdym względem, a także uczyli się doceniać pracę zespołową. Jesteśmy świadomi, że ludzie w różnym wieku, mają różne potrzeby, dlatego zawsze dopasowujemy nasz program do możliwości i wymagań uczestników naszych imprez. Zawsze wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów.