Kadra Radsas Fun

Kadra Radsas Fun to niewątpliwie powód do dumy. Pracują z nami najlepsi z najlepszych – trenerzy, instruktorzy, nauczyciele dyplomowani i mianowani, animatorzy, a także psychologowie. Wszyscy nasi współpracownicy to osoby doświadczone w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Odpowiedzialni, pomysłowi i pełni niezwykłych pasji. Taka kadra to nie przypadek. Wyznajemy zasady, że bezpieczne dzieci to spokojni rodzice, a inwestycja w rozwój osobisty to najlepsza inwestycja! Nabyte doświadczenie, wiedza i unikalne umiejętności, to od zawsze najcenniejszy kapitał jaki może posiadać człowiek. Naszą misją jest pomóc odkrywać w ludziach te talenty, dlatego starannie selekcjonujemy współpracowników, żeby zapewnić najwyższe standardy opiekuńczo-wychowawczo-rozwojowe.

Radosław Sąsiadek

właściciel firmy

nauczyciel mianowany

wieloletni nauczyciel w ZSK św. Kazimierza w Gdańsku

Pasjonat sportu od najmłodszych lat...(Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Z wykształcenia nauczyciel, trener, dietetyk. Ukończył Gdańską Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu, na której był mistrzem w szermierce (floret i szpada). Związany z piłką nożną od najmłodszych lat, najpierw jako zawodnik, później jako trener. Jednym z jego wychowanków piłkarskich jest reprezentant Polski, zawodnik angielskiego Queens Park Rangers – Paweł Wszołek. Trener Sąsiadek odnosił sukcesy sportowe ze swoimi podopiecznymi nie tylko w piłce nożnej. Puchary i medale zdobywali także kształceni przez niego zawodnicy sekcji pływackiej Radsas Sport. Dzięki swojej pasji i profesjonalnemu podejściu do podejmowanych zadań, firma pod jego wodzą rozwija się z roku na rok. W wakacje i ferie pan Radek zamienia się w kierownika naszych obozów, na których jest ulubieńcem wszystkich dzieci.

Krzysztof Becker

kierownik działu IT

wychowawca

instruktor fitness i survivalu

Kreatywność to jego mocna strona... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Dla Krzyśka ukochanym sportem zawsze było i będzie wioślarstwo. Na arenie narodowej trzykrotnie zdobył Mistrzostwo Polski. Instruktor Fitness, trener personalny, instruktor i ratownik parków linowych, ścian wspinaczkowych oraz survivalu. Swoją przygodę z obozami rozpoczął jako trener na obozie wioślarskim gdzie przygotowywał młodzież do startu w Mistrzostwach Polski Juniorów. W wolnych chwilach biega, jeździ na rolkach i czyta książki fantasy. Zaskakuje kreatywnością i spostrzegawczością. Zwykłe hobby jakim było tworzenie grafik i filmów przerodziło się u niego w pasję, w której osiąga coraz to większe umiejętności.

Joanna Kisielewska-Sąsiadek
dyrektor biura, koordynator wycieczek, kierownik kolonii

nauczyciel

redaktor bloga kulinarnego

Panująca nad chaosem...(Kliknij, żeby przeczytać więcej)
W czasie wolnym bardzo lubi gotować, czytać o kuchni i bawić się w pichcenie z dziećmi. Gotowania uczyła się od mamy i babci lecz także na kursach pod okiem Grzegorza Łapanowskiego, Kurta Scheller’a oraz Teo Vafidis’a. Przez wiele lat prowadziła blog kulinarny skierowany do rodziców, w którym pokazywała nie tylko jak gotować, ale także jak gotowanie z dzieckiem wpływa na jego rozwój emocjonalny oraz manualny. Prowadziła kursy gotowania dla przedszkolaków. Jest dyrektorem naszego biura, a latem prowadzi obozy Masterchef Junior z Radsas Fun.

Daniel Nowak

event manager, wychowawca

instruktor

tancerz, instruktor tańca, coach

Na zakurzonych półkach rysuje uśmiechnięte buźki... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Studiował aktorstwo, filologię angielską i psychologię społeczną. Dziś jest zawodowym tancerzem i trenerem, prowadzący niezliczone warsztaty na terenie Polski i za granicą. Swoją przygodę z tańcem zaczął jako 9 latek. Początkowo był to balet i contemporary dance. Street Dance’em zajął się 7 lat później. Prawie dwudziestoletnie doświadczenie z teatrem, tańcem i filmem, zaowocowało wieloma współpracami z wieloma firmami w Europie oraz teatrami w Polsce i Hiszpanii. Współpracował z takimi markami jak: Mercedes Benz, Adidas, Cropp, BLK – Black Water, Starter, Diamante Wear, Generation Bboy. Ambasador marki Social Animalz.

Urszula Ostach

dział obozów, wychowawca

instruktor

tancerka, instruktor pilates

Zgina się tam gdzie większość nie umie...(Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Tancerka, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Od najmłodszych lat brała udział w przedstawieniach na deskach Opery Bałtyckiej i Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Prowadziła zajęcia baletu na Sopockim Hipodromie oraz w Szkółce Sportowej Junior Sport. W sezonie 2015/2016 piastowała stanowisko nauczyciela baletu w Stowarzyszeniu Pieśni i Tańca DON-DON. W latach 2016-2018 pracowała w Akademii Tańca i Animacji Just Dance. Od 2017r. współpracuje jako instruktor tańca z Gdańską Krainą Twórczego dziecka “Kalisiowo” oraz Warszawską filią Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego. Studentka Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale filologii Romańskiej oraz pedagogiki wczesnoszkolnej i edukacji przedszkolnej w Wyższej Szkole Bankowej.

Grażyna Behnka

wychowawca

nauczyciel dyplomowany

wieloletni nauczyciel i wychowawca w ZSK św. Kazimierza w Gdańsku

Człowiek z wielkim sercem... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół Katolickich przy Parafii św. Kazimierza na Gdańskiej Zaspie. Ukończyła wyższe studia pedagogiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a także podyplomowe studia o specjalności Doradztwo Zawodowe. Na obozy z dziećmi jako opiekun jeździ już od kilkunastu lat. Oprócz bogatego doświadczenia wyróżnia się pogodą ducha oraz pozytywnym usposobieniem, którym zaraża zarówno współpracowników, jak i podopiecznych.

Marzena Starzyk

kierownik, wychowawca

nauczyciel dyplomowany

wieloletni nauczyciel i wychowawca w ZSK św. Kazimierza w Gdańsku

Z darem do przekazywania wiedzy... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół Katolickich przy Parafii św. Kazimierza w Gdańsku – Zaspie. Ukończyła studia Nauczanie Początkowe na Uniwersytecie Gdańskim, Pedagogikę Specjalną oraz Doradztwo Zawodowe. Z racji własnych zainteresowań, dodatkowo prowadzi również kółka plastyczne oraz zajęcia świetlicowe. Chętnie dzieli się swoimi kreatywnymi pomysłami, zdolnościami artystycznymi i manualnymi. Od wielu lat jeździ jako kierownik, bądź wychowawca na obozy, półkolonie i wycieczki szkolne. Z przyjemnością prowadzi uczestników przez świat podróży oraz różnorodnych działań artystycznych. Jest osobą pełną spokoju, ciepła i cierpliwości, dlatego bardzo szybko wzbudza sympatię i zaufanie u swoich podopiecznych.

Halina Sąsiadek

wychowawca, przewodnik

nauczyciel dyplomowany

wieloletni nauczyciel sztuki w SP w Suszu

Dusza artysty i skarbnica wiedzy...(Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Jest pedagogiem (nauczycielem dyplomowanym) z mnóstwem pozytywnej energii i motywacji. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy oraz studium pomagisterskie na Uniwersytecie w Olsztynie. Specjalizuje się w plastyce, muzyce i socjoterapii. W pracy zawodowej była głównie związana ze Szkołą Podstawową w Suszu, świetlicą socjoterapeutyczną, Suskim Domem Kultury i Międzynarodową Akademią Muzyczną Jefima Stinermana (w latach 2005 – 2009). Na obozach i półkoloniach sprawuje pieczę nad artystycznymi częściami programu. Jest osobą niezwykle zaangażowaną i zawsze przygotowaną. Z wyjątkową starannością dba o to, aby każde zjęcia były rozwijające i poszerzały horyzonty uczestników. Zawsze służy pomocą oraz dobrą radą.

Marcin Praszczak

  wychowawca, kierownik

nauczyciel dyplomowany

nauczyciel wychowania fizycznego w I LO w Słupsku

W jego towarzystwie nie można się nudzić... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Pełny dobrego humoru, energii i charyzmy przebojowy nauczyciel wychowania fizycznego w I LO oraz SP 5 w Słupsku. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie uzyskał uprawnienia trenera koszykówki. Jest instruktorem piłki nożnej, piłki ręcznej oraz instruktorem na siłowni. W czasie studiów ukończył również kurs masażu, kurs żywienia i dietetyki oraz gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Uwielbia pracować z dziećmi i młodzieżą. Jego zajęcia odznaczają się dużą pomysłowością oraz intensywnością. Dba o zaangażowanie wszystkich uczestników, ich satysfakcję i dobre samopoczucie. Zawsze ma asa w rękawie, w postaci dobrego dowcipu na każdą sytuację.

Marta Żukowska

wychowawca, kierownik

nauczyciel mianowany

nauczyciel i trener tańca w Pałacu Młodzieży w Gdańsku

Z tańcem przez życie... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Jest pełną pozytywnej energii i zawsze gotową do działania doświadczoną instruktorka, która od dziecka związana jest z tańcem i jego różnego rodzaju formami. Ma za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Z Gdańską ekipą Siemanko Gyalz (niegdyś White Slide), z która związana jest już od 10 lat, brała udział w półfinałowych odcinkach na żywo programu MAM TALENT! Ukończyła studia na wydziale Turystyki i Rekreacji gdańskiego AWFiS. Jest dyplomowanym instruktorem tańca (Specjalizacje: Taniec jazzowy, Hip Hop); Professional Fitness Basic Instruktor, Instruktor Pilates; z zamiłowania także wychowawca kolonijny i instruktor survivalu. Nieustannie szkoli się na licznych warsztatach, kursach i szkoleniach, gdzie doskonali swój warsztat taneczny pod okiem najwybitniejszych polskich i światowych instruktorów. Do swojej tanecznej pasji podchodzi na luzie i nie ogranicza się do jednego stylu tanecznego – wciąż poszukuje nowych inspiracji i nie boi się nowych wyzwań. Na zajęciach tanecznych najczęściej porusza się w technikach: Dancehall, Jazz, Taniec współczesny, Videoclip dance, Wacking, Hip Hop i House.

Urszula Kropidłowska

wychowawca

nauczyciel mianowany

pedagog szkolny w SP 39 w Gdyni

Posiada duże pokłady empatii.... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Ciepła, wyrozumiała i pełna empatii pani psycholog. Ukończyła studia na takich kierunkach jak: psychologia kliniczna dzieci, młodzieży i osób dorosłych, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, pedagogika wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna, oraz oligofrenopedagogika. W pracy z dziećmi stara się wykorzystywać tradycyjne i innowacyjne metody nauczania w celu odpowiedniej stymulacji ich wszechstronnego rozwoju. Jej mottem przewodnim w pracy jest cytat: Gabriela Mistrall’a „Wiele z tego, czego potrzebujemy może czekać. Dziecko nie może, bo właśnie teraz jest czas formowania się jego krwi i kształtowania świadomości. Dziecku nie możemy powiedzieć „jutro” … . Imię jego jest „dziś”.

Chcąc podnieść atrakcyjność i efektywność swojej pracy nieustannie pogłębia warsztat poprzez różnego rodzaju kursy i szkolenia. Dodatkowo interesuje się bajkoterapią, oraz muzykoterapią.Lubi jeździć na rowerze i rolkach, czytać książki a także słuchać muzyki.

Sylwia Linowska

wychowawca

nauczyciel mianowany

Nauczyciel/ terapeuta w Przedszkolu w Suszu

Kocha edukację i pracę z dziećmi... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Jest nauczycielem i terapeutą w Przedszkolu w Suszu. Ukończyła pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku, Przyrodę na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim, Wczesne Wspomaganie na Uniwersytecie Gdańskim oraz Zarządzanie oświatą. Obecnie studentka Teologii – UKSW. Dodatkowo, ukończyła wiele kursów z zakresu edukacji plastycznej, muzycznej, ekologiczno- przyrodniczej, pedagogiki zabawy. Jest czynną członkinią Stowarzyszenia „Samarytanin” działającego na rzecz dzieci. Prowadzi również wolontariat na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Jej pasją, przede wszystkim, jest plastyka, a także przyroda, kultura Afryki, pedagogika międzykulturowa. W swojej pracy stosuje salezjańskie metody Jana Bosco, metody pedagogiki zabawy. Na obozach prowadzi grupę artystyczną oraz animals.

Anna Zochowska

wychowawca, kierownik

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel i wychowawca w SP 79 w Gdańsku

Z sercem na dłoni... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Nauczyciel i wychowawca integracyjnych klas 1-3 w SP 79 w Gdańsku. Uważa, że ma wielkie szczęście, bo robi to co kocha. Pogodna, ciepła i wyrozumiała osoba z anielską cierpliwością, która podczas obozów i półkolonii pełni rolę koordynatora. Skończyła pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Kopernika w Toruniu, pedagogikę społeczną na Uniwersytecie Gdańskim oraz nauczanie języka angielskiego we wczesnej edukacji na GWSH. Obecnie ubiega się o stopień nauczyciela mianowanego. W wolnych chwilach lubi oglądać kabarety, mecze męskiej reprezentacji Polski w siatkówce, czytać literaturę chrześcijańską oraz grać w gry planszowe w gronie najbliższych i przyjaciół, niejednokrotnie ogrywając wszystkich z pełną gracją.

Michał Anslik

wychowawca

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel w SP w Sztumie

Trener piłki nożnej z zamiłowania... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie uzyskał tytuł magistra i trenera piłki nożnej. Trener UEFA A. Obecnie pracuje w Akademii Piłkarskiej Lechia Gdańsk, gdzie w 2015 roku zdobył v-ce Mistrzostwo Polski U-14. W 2013 roku dokonał również tego z juniorami starszymi Arki Gdynia. Wcześniej pracował w kilku klubach piłkarskich takich jak: KP Sopot, AFC Bournemouth (Anglia), SI Arka Gdynia i Arka Gdynia SSA. Jako miłośnik piłki nożnej ukończył również wiele kursów, a mianowicie: kurs trenerski I klasy/UEFA A, kurs trenerski „Level 2 in coaching” , „FA Safeguarding Child Protection”, „FA First Aid”, a także „Modul 1 in Youth Coaching”.

Paweł Piper

wychowawca, kierownik

nauczyciel kontraktowy

trener piłki nożnej w Bałtyku Gdynia

Piłkarz, trener, profesjonalista... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku z tytułem Magistra Wychowania Fizycznego o specjalności “Gry i zabawy ruchowe”. Na co dzień Trener Piłki Nożnej w klubie SKS BAŁTYK GDYNIA, z bagażem doświadczeń nabytych podczas pracy w klubach takich jak Arka Gdynia oraz Lechia Gdańsk. Jego wychowankowie reprezentują kadrę Województwa Pomorskiego. Posługuje się licencją trenerską UEFA A zdobytej w szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej. Rozwijający swój warsztat szkoleniowy na stażach i kursokonferencjach trenerskich. Jest założycielem sportowych drużyn przedszkolnych w kilku placówkach na terenie małego trójmiasta kaszubskiego i jego okolic.

Ewelina Adamczyk

wychowawca

nauczyciel kontraktowy

nauczyciel w SP Leśno

Z optymizmem jej do twarzy... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Zamiłowanie do literatury oraz pracy z dziećmi skłoniło ją do podjęcia studiów polonistycznych na Uniwersytecie Gdańskim, dlatego dzisiaj jest nauczycielką języka polskiego, wychowawcą oraz opiekunem świetlicy w Szkole Podstawowej w Leśnie. Kompetencje pedagogiczne poszerzyła dzięki studiom podyplomowym na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, a obecnie dokształca się na kierunku doradztwo zawodowe i zarządzanie talentami. Dodatkowo ukończyła wiele kursów oraz szkoleń z zakresu psychologii, dydaktyki literatury, animacji zabaw dla dzieci, czy wychowawcy kolonijnego. Lubi, kiedy wokół niej dużo się dzieje i ciągle dba o swój rozwój. Nieustannie przebywa wśród dzieci i młodzieży, organizując różnorodne wydarzenia oraz aktywizując uczniów m.in. w działalność wolontariacką oraz artystyczną. Uwielbia poznawać nowe, intrygujące miejsca w kraju i za granicą, dlatego niskobudżetowe, spontaniczne podróże do różnych zakątków, z przygodą wypisaną na twarzy, to gratka dla jej duszy. 

Patryk Banaczek

wychowawca

instruktor

instruktor narciarstwa alpejskiego

Sport ma na imię Patryk... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Absolwent pedagogiki WSB w Poznaniu o wszechstronnych zainteresowaniach sportowych, wywodzących się z tradycji rodzinnych (Rugby, piłka nożna). Trener personalny, instruktor narciarstwa alpejskiego, wodnego, wspinaczki sportowej, ratownik WOPR, motorowodny sternik morski, Płetwonurek CMAS, czynny zawodnik strzelectwa sportowego oraz pasjonat i organizator gier paintballowych i quadów. Lubi wyzwania i żadna dyscyplina sportowa nie jest mu straszna. Jest wymagający oraz dba o maksymalny rozwój swoich podopiecznych. Na zajęciach zawsze przywiązuje ogromną uwagę do bezpieczeństwa. Nie boi się żadnego zagrożenia, to zagrożenia boją się jego ;).

Monika Górecka

wychowawca

instruktor

instruktor narciarstwa alpejskiego

Pogromczyni żywiołów... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Dive Master oraz Ratownik Nurkowy, instruktor Narciarstwa SITN PZN, animator czasu wolnego i wychowawca kolonijny, sternik motorowodny z licencją na holowanie narciarzy wodnych, Ratownik WOPR, amator wspinaczek i pieszych wędrówek. Uwielbia rowery górskie, quady, paintball oraz gry zespołowe, a także lata na symulatorze boeinga. Uwielbia szybkość i szaleństwo, ale nigdy nie zapomina o zasadach bezpieczeństwa.  Nie boi się wyzwań i nowych rzeczy. W wolnych chwilach (jak się w końcu jakieś trafią) zajmuje się architekturą i filmem.

Adam Parafiniuk

wychowawca

instruktor

instruktor narciarstwa alpejskiego

@@@... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
  @@@@@

Darek Ghaemi

wychowawca

Uwielbia każdą formę aktywności.... (Kliknij, żeby przeczytać więcej)
Moja przygoda z Radsasem trwa już prawie dekadę – najpierw jako uczestnik,
teraz jako kadrowicz. Uwielbiam każdą formę aktywności – od biegania poprzez piłkę nożną do e-sportu. Doświadczenie potrzebne do pracy zdobywałem na obozach oraz podczas przeprowadzania projektu społecznego dot. kreatywności, który miał na celu rozwinięcie jej wśród dzieci i
młodzieży.

Marcelina Baranowska

instruktor

pomoc wychowawcy

Rześka, fertyczna, hoża, koherentna… (Kliknij, żeby przeczytać więcej)

Osoba inteligentna, bystra, z dużym pokładami witalności. Niczym Królik Bugs, zawsze wyczaruje wszystko to, co w danej chwili jest najbardziej potrzebne. Cyśka jest niezastąpionym wsparciem dla wychowawców, i kopalnią pomysłów.