Eventy

GRY TERENOWETaktyczne „Wykradanie flagi”, zręcznościowe „Wysadzanie mostów” a może strategiczna gra w „Mrowisko”?  To tylko propozycje gier terenowy, przy których można bawić się tak samo dobrze za dnia jak i po zmroku. Kluczem do zwycięstwa w tego typu grach jest przede wszystkim dobra komunikacja, kreatywność oraz współpraca całego zespołu. 

Festyn gier i zabaw

Zajęcia indywidualnie dostosowane do grupy odbiorców. Zbiór przemyślanych i wciąż ulepszanych przez nas zabaw. „Bieg gazeciarza”, „Tron królewny”, „Rajd czarownic”, „Ubieranie skrzata” czy toczenie w kulach, to namiastka konkurencji, które mają za zadanie rozgrzać, rozbawić, a także obudzić kreatywność grupy.

Bubble Soccer

Mecz piłki nożnej jeszcze nigdy nie był tak widowiskowy i zarazem zabawny. Uczestnicy wchodzą w duże nadmuchane i przede wszystkim bezpieczne kule, z których wystają im tylko nogi. Celem drużyn jest strzelić jak najwięcej bramek przeciwnikowi. Każda interakcja w czasie meczu kończy się spektakularnymi przepychankami, zderzeniami, oraz przewrotami. Ta forma piłki nożnej bardzo spodobała się…

Gry terenowe

Taktyczne „Wykradanie flagi”, zręcznościowe „Wysadzanie mostów” a może strategiczna gra w „Mrowisko”? To tylko propozycje gier terenowy, przy których można bawić się tak samo dobrze za dnia jak i po zmroku. Kluczem do zwycięstwa w tego typu grach jest przede wszystkim dobra komunikacja, kreatywność oraz współpraca całego zespołu.

Podchody

Wersja klasyczna czy zwariowana? Podczas dnia czy pod osłoną nocy? Trasa krótka czy wymagająca? Wariacji na temat tej zabawy tworzymy wiele, a sama gra zawsze dostarcza masę pozytywnych wrażeń. Przez nasze nieszablonowe zadania po Wasze kreatywne wykonanie.

Go Top